Maardu tervitab vastsündinud linlasi

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuses vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 13 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad ning soovis kõikidele peredele õnne.

„Lapsed on meie tulevik ja meie elu lahutamatu osa. Maardul on hea meel tervitada iga väikest elanikku, kes meie maailma tuli. Püüame teha kõik endast oleneva, et noortel peredel ja nende väikelastel oleks meie ühises kodus mugav ja hea elada,"- ütles linnapea.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Victoria Smorodinova, Miron Zubov, Roosi-Marii Pallo, Hanna Britt Teearu, Kamelia Nikitina, Ariston Sõber, Kirill Tolmatšov, Ilja Kuhharenko, Demjan Jegorov, Mia Kartash, Georg Psenitsnoi, Damir Godunov ja Leon Fiter.

Jaanuarist juuni lõpuni sündis Maardus 47 last: 24 poissi ja 23 tüdrukut.