Maardus jagatakse koroonakriisi tõttu tööd kaotanud inimestele toiduabi

Maardu Linnavalitsus otsustas pakkuda toiduabi peredele, kes on kaotanud koroonaviirusest tingitud kriisi tõttu tööd ning kelle majanduslik olukord on selle tõttu oluliselt halvenenud.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul on üle aasta kestev kriis mõjutanud oluliselt paljude maardulaste perede toimetulekut ning linnavalitsus soovib neile taas õla alla panna. „Toiduabi on vajaduspõhine ning on suunatud eelkõige neile inimestele, kes on kriisi ajal kaotanud tööd ja kelle sissetulekud on selle tõttu oluliselt vähenenud. Komplekteeritud toidupakk sisaldab toidu valmistamiseks vajalikke toiduaineid, mida aitab peredel lauda katta", sõnas linnapea. „Toiduabi hakatakse jagama Maardus registreeritud abivajajatele esitatud avalduse alusel", lisas ta.

Avaldus saab esitada sotsiaalabiosakonda linnavalitsuses vastuvõtu aegadel esmaspäeviti ja kolmapäeviti kl 9.00–12.00 ja 14.00–16.30, neljapäeviti  kl 09.00–12.00.

Samuti saab saata täidetud ja digitaalselt allkirjastatud avaldus emailile linnavalitsus@maardu.ee. Avalduse plank saab alla laadida lingil

Esitatud avalduste alusel antakse taotlejale e-kirja või telefoni teel teada, millal ja kuidas pakkide väljastamine toimub.

Lisainfo Maardu Linnavalitsuse sotsiaalabi osakonnast telefonidel 6060738, 6060734,  6060747 ja 6060744