Pühapäeval süüdatakse Maardus esmakordselt esimene advendiküünal

Maardu linnapea Vladimir Arhipov ja volikogu esimees Elviira Piiskoppel süütavad Kellamäe pargis asuval linnakuusel esimese advendiküünla ja jõulutuled 27. novembril, kell 12.00.  Nii pidulikult tähistatakse advendiaega Maardus esimest korda.

„Miljonid inimesed üle maailma süütavad sel päeval küünlad oma kodudes, et valmistuda jõulude tulekuks ning tähistada rahuaja algust. See on aeg mõtiskleda, korrastada oma elu, veeta rohkem aega oma lähedastega ning pidada meeles ka neid inimesi, kes on sel ajal üksi ja jäänud tähelepanuta. Mul on hea meel, et see ilus traditsioon jõudis lõpuks ka Maardusse. Kutsun teid, kallid maardulased, sel pühapäeval Kellamäe parki ning soovin rahulikku jõuluaega!" sõnas linnapea Arhipov.

Üritusel mängib Maardu linna puhkpilli orkester ning peale advendiküünla süütamist löövad jõulupuul särama elektriküünlad. Kellamäe parki pandi jõulupuu püsti juba novembri algul. 15 meetrine kuusepuu on pärit Vladimir Arhipovi talust Kuusalu vallas ning on linnapea kingitus Maardu linnale.