Fosforiidi ülesõidul ajutiselt muutuvad bussiliinide marsruudid

Seoses raudtee remondiga Fosforiidi ülesõidul muutuvad alates 27.maist kuni 1.juuni 2019 ühistranspordi bussiliinide marsruudid.

Kõik bussiliinid 100101203210221286 nii väljumisel Kallaverest kui saabumisel Kallaveresse läbivad järgmised marsruudid:

• Avalik liin nr 101, kommertsliinid nr 221 ja 210 liiklevad Kallaverest Kroodi bussipeatusesse ning suunduvad mööda Kiltri tee Peterburi teele ning sealt Üleoru bussipeatusesse ning sealt Kärmu bussipeatusesse ning edasi juba mööda Vana-Narva maanteed tavapärast marsruuti pidi Tallinna.

Tagasitee Tallinnast Maardusse toimub sama marsruuti mööda.

• Avalik liin nr 100, kommertsliinid nr 203, 286 liiklevad Kallaverest Kroodi bussipeatusesse ning suunduvad mööda Kiltri  teed Peterburi teele ning sealt edasi mööda tavapärast marsruuti mööda Tallinna.

Tagasitee Tallinnast Maardusse toimub sama marsruuti mööda.

Teetööde käigus ei teenindata Kombinaadi ja Fosforiidi bussipeatusi.

Reisijad saavad kasutada Kroodi ja Üleoru bussipeatusi.
Info sõiduplaanide kohta on www.peatus.ee

Seoses ümbersõiduga võib esineda ajalisi  häireid bussiliinide sõiduplaanides kinnitatud sõidugraafikus, vabandame!