Toiduabi jagamine Maardus

EL toiduabi toimetulekutoetust ja vajaduspõhist peretoetust augustist või septembris taotlenud isikutele väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel Tallinna Toidupanga Maardu jaotuspunktis, Langu 4a, Maardu,  T, 1.11 kell 16-20, N, 3.11 kell 17-20, T, 15.11 kell 18-19, N, 17.11 kell 18-19.

•  Toidupaki suurus ühele inimesele on natuke üle 15kg.
  •  Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja piisavalt kotte (1 inimene=2-3 kilekotti).
  • Kui inimene ei jaksa sellist kogust ise ära viia, siis tuleb tal endal kokku leppida, kes teda abistab.
  •  Me ei väljasta üksi tulevale inimesele rohkem kui 1 inimese toiduabi (st 15 kg).
  •  Me ei väljasta vähem kui 1 inimese toiduabi
  • Kui peres on mitu liiget, siis saab nende toiduabi välja võtta erinevatel päevadel (minimaalne kogus: 1 inimene).
  • Toidupakid on varem komplekteeritud ja nende sisu ümber vahetada ei saa. Inimesel on õigus mitte võtta neid toiduaineid, mida ta ei soovi.

Kui inimene ei soovi toiduabi välja võtta, siis tuleb sellest teada anda kirjalikult (avaldus Eesti Toidupanga nimele). Avaldus võib olla esitatud paberil või digiallkirjastatuna e-posti teel (tiina.kihulane@gmail.com). Avalduse võib tuua jagamispäevadel toidupanka või jätta Maardu Linnavalitsuse sotsiaalabi osakonda.

Küsimuste korral võivad abisaajad helistada tööpäeviti k. 15-18 tel 58117012.