Tungivalt palume inimestel vaadata uusaasta ilutulestikku kodu lähedal

Maardu korraldab tänavu aastavahetuse ilutulestikud kolmes paigas üle linna. Mitme ilutulestiku korraldamise eesmärgiks on tagada inimeste ohutus ning võimaldada maardulastel vaadata ilutulestikku võimalikult kodu lähedal.

Pöördume kõigi Maardu elanike poole suure palvega mitte tulla kohtadesse, kust lastakse ilutulestik, vaid vaadata tulemängu oma koduaknast, rõdult või kodu lähedal. Palume teid mitte koguneda üle 10-liikmelistesse gruppidesse, hoida 2 meetrilist distantsi teistest gruppidest ning kindlasti kanda maskid.

Praegu COVID-19 laialdase levikuga Eestis ja meie linnas on äärmiselt oluline inimeste suuremaid kogunemisi vältida, et mitte tekitada suuremaid riske nakkuse levikuks ning säästa paljude maardulaste tervist.

Uusaasta ööl peame olema eriti ettevaatlikud, et läheksime uude aastasse tervete ja elurõõmsatena.  Omalt poolt teeme kõik, et aastavahetus saabuks ohutult.

Täname teid mõistliku ja vastutustundliku käitumise eest ning soovime head uut aastat!